VÅRT TEAM

Vi tror på filosofin att “människor som mår bra också går bra”. Vi tror också att samma filosofi gäller för team & företag. Ett team som mår bra går bra. En digital byrå som mår bra går bra. Därför investerar vi mycket & medvetet i teamet som utgör AdGrowth. Vi strävar hela tiden efter att utvecklas som människor & grupp för att på så vis kunna leverera på topp. Vi vill bygga ett lag i världsklass!

Magnus Aspsjö

Magnus Aspsjö
Produktionsansvarig & Projektledare

magnus@adgrowth.se
0701-45 50 02

Mikael Svensk

Mikael Svensk
Digital Affärsutvecklare

micke@adgrowth.se
0704-95 50 56

Johan Nilsson

Johan Nilsson
Webb & Innovationsansvarig

johan.nilsson@adgrowth.se
0733-59 29 79

Marielle Andersén
Byrå & Marknadsansvarig

marielle@adgrowth.se
0761-87 37 31

Felix Lange
Webbutvecklare

felix@adgrowth.se
0732-52 70 00

Mikael Hourula

Mikael Hourula
Art Director & Web Designer

mikael.hourula@adgrowth.se
0707-17 66 52

Mikael Sjölin

Mikael Sjölin
Foto & Film

mikael.sjolin@adgrowth.se
0732-52 70 00

Johan Andersén

Johan Andersén
VD

johan@adgrowth.se
0761-87 37 30

Daniel Iivari

Daniel Iivari
Försäljningsansvarig & Digital Affärsutvecklare

daniel@adgrowth.se
0701-44 16 93

Annica Thai
Ekonomi & Kontor

annica@adgrowth.se
0732-52 70 00

Elin Jakobsson
Copywriter & Digital Kommunikatör

elin@adgrowth.se
0701-414154

Eva Nyckelsjö

Eva Nyckelsjö
Föräldraledig

Dmitry Vidineev
SEO Specialist 

dmitry@adgrowth.se
0707-990548

Erik Svenungsson
Projektledare 

erik@adgrowth.se
0730-689847

John Hansfeldt
Digital Marknadsförare & PPC Specialist

john@adgrowth.se
0729-72 35 14

Joakim Palm
Webbutvecklare

joakim@adgrowth.se
0762-13 63 57

Alla Jönsson Lanevska
Art Director & UX/UI Designer

alla.jonsson.lanevska@adgrowth.se
0738-18 11 21

Petter Axell
Varumärkesstrateg

petter@adgrowth.se
0705-750950

Max Klang
SEO Specialist

max@adgrowth.se
0700-767 685

Oskar Johnson
Strategisk affärsutvecklare

oskar@adgrowth.se
0700-50 06 16

Följ oss på instagram



Kan vi hjälpa dig med något? Kontakta oss!

Skicka gärna ett meddelande till oss genom formuläret nedan så återkopplar vi till dig så fort vi kan!

 




Genom att använda detta formulär accepterar du lagring och hantering av dina uppgifter på denna webbplats.
Uppgifterna i fråga kommer att användas för att återkoppla till kund/besökare.

Lyfter du hellre på luren?

0732-527 000

Kan vi hjälpa dig med något? Kontakta oss!

Skicka gärna ett meddelande till oss genom formuläret nedan så återkopplar vi till dig så fort vi kan!

 




Genom att använda detta formulär accepterar du lagring och hantering av dina uppgifter på denna webbplats.
Uppgifterna i fråga kommer att användas för att återkoppla till kund/besökare.

Lyfter du hellre på luren?

0732-527 000