fbpx

VÅRT TEAM

Vi tror på filosofin att “människor som mår bra också går bra”. Vi tror också att samma filosofi gäller för team & företag. Ett team som mår bra går bra. En digital byrå som mår bra går bra. Därför investerar vi mycket & medvetet i teamet som utgör AdGrowth. Vi strävar hela tiden efter att utvecklas som människor & grupp för att på så vis kunna leverera på topp. Vi vill bygga ett lag i världsklass!

Magnus Aspsjö

Magnus Aspsjö
Project Manager

magnus@adgrowth.se
0701-45 50 02

Marielle Andersén

Marielle Andersén
Office Manager

marielle@adgrowth.se
0761-87 37 31

Eva Nyckelsjö

Eva Nyckelsjö
Customer Success Manager

eva@adgrowth.se
0709-22 86 71

Johan Nilsson

Johan Nilsson
Lead Developer

johan.nilsson@adgrowth.se
0733-59 29 79

Katrin Lange

Katrin Lange
Developer

katrin@adgrowth.se
0732-52 70 00

Mikael Hourula

Mikael Hourula
Art Director & Web Designer

mikael.hourula@adgrowth.se
0707-17 66 52

Fredrika Ragnar

Fredrika Ragnar
Digital Marketer

fredrika@adgrowth.se
0730-87 16 61

Paoulina Tryfoni

Paoulina Tryfoni
Digital Marketer

paoulina@adgrowth.se
0700-76 15 18

Karin Lorentzon

Karin Lorentzon
Copy & Communication Manager

karin@adgrowth.se
0702-61 84 04

Daniel Iivari

Daniel Iivari
Account Manager

daniel@adgrowth.se
0701-44 16 93

Fredrik Svantesson

Fredrik Svantesson
Account Manager

fredrik@adgrowth.se
0732-44 06 44

Mikael Svensk

Mikael Svensk
Account Manager

micke@adgrowth.se
0704-95 50 56

Mikael Sjölin

Mikael Sjölin
Foto & Film

mikael.sjolin@adgrowth.se
0732-52 70 00

Johan Andersén

Johan Andersén
CEO

johan@adgrowth.se
0761-87 37 30

Följ oss på instagram



Kan vi hjälpa dig med något? Kontakta oss!

Skicka gärna ett meddelande till oss genom formuläret nedan så återkopplar vi till dig så fort vi kan!

 




Genom att använda detta formulär accepterar du lagring och hantering av dina uppgifter på denna webbplats.
Uppgifterna i fråga kommer att användas för att återkoppla till kund/besökare.

Lyfter du hellre på luren?

0732-527 000

Kan vi hjälpa dig med något? Kontakta oss!

Skicka gärna ett meddelande till oss genom formuläret nedan så återkopplar vi till dig så fort vi kan!

 




Genom att använda detta formulär accepterar du lagring och hantering av dina uppgifter på denna webbplats.
Uppgifterna i fråga kommer att användas för att återkoppla till kund/besökare.

Lyfter du hellre på luren?

0732-527 000