VÅRT TEAM

Vi tror på filosofin att “människor som mår bra också går bra”. Vi tror också att samma filosofi gäller för team & företag. Ett team som mår bra går bra. En digital byrå som mår bra går bra. Därför investerar vi mycket & medvetet i teamet som utgör AdGrowth. Vi strävar hela tiden efter att utvecklas som människor & grupp för att på så vis kunna leverera på topp. Vi vill bygga ett lag i världsklass!

Eva Nyckelsjö
Customer Success Manager

eva@adgrowth.se
0709-22 86 71

Magnus Aspsjö
Project Manager

magnus@adgrowth.se
0701-45 50 02

Johan Nilsson
Lead Developer

johan.nilsson@adgrowth.se
0733-59 29 79

Hannah Zimmergren
Developer

hannah@adgrowth.se
0733-16 22 78

Fredrika Ragnar
Digital Marketer

fredrika@adgrowth.se
0730-87 16 61

Paoulina Tryfoni
Digital Marketer

paoulina@adgrowth.se
0700-76 15 18

Ahmed Farah
Fotograf

ahmed@adgrowth.se
0760-15 42 33

Marielle Andersén
Office Manager

marielle@adgrowth.se
0761-87 37 31

Daniel Iivari
Account Manager

daniel@adgrowth.se
0701-44 16 93

Vedran Neric
Account Manager

vedran@adgrowth.se
0707-49 72 23

Mikael Svensk
Account Manager

micke@adgrowth.se
0704-95 50 56

Johan Andersén
CEO

johan@adgrowth.se
0761-87 37 30

Följ oss på instagram

Kan vi hjälpa dig med något? Kontakta oss!

Skicka gärna ett meddelande till oss genom formuläret nedan så återkopplar vi till dig så fort vi kan!

 




Genom att använda detta formulär accepterar du lagring och hantering av dina uppgifter på denna webbplats.
Uppgifterna i fråga kommer att användas för att återkoppla till kund/besökare.

Lyfter du hellre på luren?

0732-527 000

Kan vi hjälpa dig med något? Kontakta oss!

Skicka gärna ett meddelande till oss genom formuläret nedan så återkopplar vi till dig så fort vi kan!

 




Genom att använda detta formulär accepterar du lagring och hantering av dina uppgifter på denna webbplats.
Uppgifterna i fråga kommer att användas för att återkoppla till kund/besökare.

Lyfter du hellre på luren?

0732-527 000